У Сумах вшанували пам'ять загиблого воїна АТО Олексія Озерова

Представники міської влади, рідні та громадськість вшанували пам’ять учасника АТО Олексія Озерова, який три роки тому загинув під час виконання службового обов’язку.Представники міської влади, рідні та громадськість вшанували пам’ять учасника АТО Олексія Озерова, який три роки тому загинув під час виконання службового обов’язку.

Схилила голову в скорботі за загиблим та адресувала слова підтримки близьким заступник міського голови Альона Дмітрєвская.

«Трагічний випадок забрав життя Олексія – будучи чотири рази у найзапекліших точках зони АТО, у тому числі й у Дебальцевому, він загинув від кулі в тилу. У нього залишились батьки, дружина та донька. Вічна пам’ять молодому патріоту, справжньому чоловіку та захиснику рідної землі!», – наголосила посадовиця.

У Сумах Олексій Озеров служив у військовій частині №3051 Національної гвардії України – був командиром відділення. З грудня 2007 року проходив службу в ОВС, а саме у ПМОП (підрозділ мобільного оперативного призначення) ГУМВС України. З червня 2014 року до березня 2017 року перебував у відрядженні в зону АТО (Світличний, Слов’янськ, Красний Лиман, Авдіївка, Дебальцеве). Був нагороджений відзнаками «За службу», «За зразкове виконання завдань з охорони громадського порядку» ІІ ступеня, відзнаками «25 років підрозділу міліції особливого призначення», «За відвагу та мужність» та «10 років сумлінної служби».