Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські бібліотекарі підготували відеонарис про олімпійського чемпіона з греблі на байдаркахObyavaBilsheSumy705x80

Сумські бібліотекарі підготували відеонарис про олімпійського чемпіона з греблі на байдаркахСпеціалісти центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка підготували відеонарис «Олександр Шапаренко. Шлях до Олімпійських перемог!» з нагоди Дня фізичної культури і спорту, який відзначається у другу суботу вересня.

«Спорт має суттєве значення у патріотичному вихованні молоді. Саме він здатний виховати юне покоління національно-свідомими громадянами та справжніми патріотами рідної землі. Так, на прикладі двократного олімпійського чемпіона з греблі на байдарках, семикратного чемпіона світу та заслуженого майстра спорту родом із Сумщини Олександра Шапаренка ми прагнули довести, що спорт – це захопливе, корисне, але водночас і відповідальне заняття, яке потребує надзвичайної витривалості та сил у реалізації світових висот», – наголосили працівники книгозбірні.

Так, у нарисі було викладено життєву історію спортсмена, його досягнення та залаштунки спортивної кар’єри.

Добавить в: