Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу виявлено 28 боєприпасів часів війниObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу виявлено 28 боєприпасів часів війни7 вересня о 16:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілих металевих предметів у с. Перекопівка Роменського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідки – це двадцять сім 50 – мм мінометних мін та один 76 – мм артилерійський снаряд. «Відголоски» минулого століття знаходилися у лісі на відстані до 900 м від житлових будинків.

На місці виявлення боєприпасів виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні таких вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: