Завантаження ...

На Сумщині пожежний потяг приборкував загоряння сухостою

4 вересня о 10:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності у Ямпільському районі на залізничному перегоні Хутір-Михайлівський - Свеса.4 вересня о 10:38 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності у Ямпільському районі на залізничному перегоні Хутір-Михайлівський - Свеса.

Осередок пожежі знаходився у важкодоступній місцевості для автотранспорту, тому на гасіння залучили пожежний потяг зі станції Хутір-Михайлівський. Горіння відбувалося на площі близько 3,5 га. О 11:15 вдалося зупинити подальше поширення вогню та відвернути небезпеку від розташованого поруч лісового масиву. А о 13:57 пожежу ліквідували.

Всього на приборкання загоряння залучалося від Укрзалізниці - 7 працівників та пожежний потяг.

За попередніми висновками фахівців, пожежу спричинило необережне поводження з вогнем. Наголошуємо, незважаючи на нещодавні опади, за інформацією синоптиків, на Сумщині 5-7 вересня на переважній території Сумщини збережеться найвищий - 5 клас пожежної небезпеки! Отже громадянам необхідно бути вкрай відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки - не спалювати сухостій, стерню та сміття, не розпалювати вогнища у лісах та лісопаркових зонах. При виявленні ознак пожежі на відкритій території та у лісовій місцевості негайно викликайте рятувальників за номером «101»!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області