Главная страница » Новости » Город и регион » У СумДУ вшанували пам'ять студентів і випускників, які загинули, захищаючи територіальну цілісність УкраїниObyavaBilsheSumy705x80

У СумДУ вшанували пам'ять студентів і випускників, які загинули, захищаючи територіальну цілісність УкраїниЗахід відбувся 2 вересня біля скульптури «Пам’ятний знак загиблого студента-воїна», відкритого цього дня рік тому. Вшанування приурочене Дню міста та Дню визволення Сум від фашистських загарбників.

У заході, організованому Культурно-мистецьким центром СумДУ спільно з органами студентського самоврядування, взяли участь студентські директори та ректори, активісти.

Присутні поіменно згадали студентів і випускників університету, які загинули за роки військових дій в зоні проведення АТО та ООС, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

На заході виступили студентська ректорка СумДУ Анастасія Лор та перший студентський проректор, експерт Назяво Микита Ковалевський.

«Важливо не лише пам’ятати про молодь, яка віддала свої життя за Україну, але й бути гідними їх героїзму – будувати ту країну, яку вони хотіли бачити», - зазначив Микита Ковалевський.

Довідково: Виготовлено скульптуру «Пам’ятний знак загиблого студента-воїна» з образу випускника СумДУ Романа Атаманюка, солдата 93 окремої механізованої бригади Збройних сил України, який загинув поблизу Донецького аеропорту біля с. Опитне в 2015 році. Створив пам’ятний знак Олексій Шевченко.

Добавить в: