На Сумщині рятувальники двічі проводили демеркуризацію приміщень

2 вересня о 08:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку2 вересня о 08:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир багатоповерхового житлового будинку по вул. Прокоф’єва в обласному центрі. На місце виклику направили відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники зібрали ртуть та провели демеркуризацію помешкання.

Після цього, о 20:57 подібний випадок стався в м. Ромни по вул. Гетьмана Мазепи, де в одній із кімнат готелю стався схожий випадок.

Фахівці застерігають, у жодному разі не викидайте прилади із ртуттю у сміттєві баки - це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області