Завантаження ...

На Сумщині поліція встановлює обставини загибелі неповнолітнього юнака

Подія сталася учора, в одному з сіл Сумського району. До поліції надійшло повідомлення про те, що пішов купатися на ставок і не повернувся додому 16-річний місцевий хлопець.Подія сталася учора, в одному з сіл Сумського району. До поліції надійшло повідомлення про те, що пішов купатися на ставок і не повернувся додому 16-річний місцевий хлопець.

На виклик виїхали працівники Сумського районного відділу поліції. Вони разом з місцевими жителями оглянули береги водойми і знайшли одяг неповнолітнього. А згодом викликані працівники водолазної служби під час обстеження ставку на відстані близько 10 метрів від берега знайшли і тіло зниклого хлопця.

Попередньо, причиною загибелі юнака може бути утоплення.

Наразі в поліції тривають перевірки, взяті та направлені на дослідження проби води, з‘ясовуються обставини та причини загибелі хлопця.

Працівники поліції закликають громадян більше уваги приділяти безпеці своїх дітей і контролювати їх дозвілля. В жодному випадку не слід пускати їх купатися у відкритих водоймах на самоті – неповнолітніх мають супроводжувати дорослі особи, які в разі потреби можуть не тільки порятувати дитину, а й надати першу домедичну допомогу.

Відділ комунікації поліції Сумської області