Завантаження ...

На Сумщині започаткували першовересневий челендж

Голова облдерж- адміністрації Роман Грищенко у реконструйованій у рамках програми Президента України «Велике будівництво» Нижньосироватській загальноосвітній школі Сумського району дав символічний перший дзвоникГолова облдержадміністрації Роман Грищенко у реконструйованій у рамках програми Президента України «Велике будівництво» Нижньосироватській загальноосвітній школі Сумського району дав символічний перший дзвоник, який в он-лайн режимі через Zoom підхватили інші школи Сумщини

«Сьогодні у вашій школі ми даємо урочистий перший дзвоник як старт нового навчального року, який естафетою розійдеться по всій Сумщині», - зазначив у своєму вітальному слові очільник облдержадміністрації і побажав школярам здоров’я та успіхів у навчанні.

Разом з тим Роман Грищенко зауважив, що санітарно-епідеміологічна ситуація на Сумщині на сьогодні дозволяє проводити навчання безпосередньо в школах, максимально увійти в комплексний освітній процес. Але при цьому важливо розуміти: у зв'язку з пандемією коронавируса ми повинні пристосовуватися до нової реальності та чітко дотримуватися карантинних вимог.

Керівництво і працівники Нижньосироватської школи продумали все до дрібниць, зокрема, організували декілька зон для уроків на відкритому повітрі, склали розклад занять так, щоб діти різного віку менше контактували.

Директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова під час першовересневих заходів розповіла голові облдержадміністрації про організацію в умовах пандемії навчального процесу в цілому на Сумщині. За її словами, всіма закладами освіти в області розроблені графіки та режим роботи таким чином, щоб уникнути скупчення дітей в коридорах. Обов’язковим є температурний скринінг та дотримання санітарних норм усіма учасниками навчального процесу. Харчування буде проводитися в декілька змін.