Завантаження ...

На Сумщині вогнеборці приборкали загоряння трактора

31 серпня о 11:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння трактора в с. Виднівка, Краснопільського району.31 серпня о 11:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння трактора в с. Виднівка, Краснопільського району. На гасіння направили відділення чергового караулу 11-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру і місцеві пожежні команди із сіл Чернеччина та Хмелівка.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що полум’я охопило моторний відсік, кабіну, колеса трактора та перекинулося на суху рослинність. О 12:32 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння та відвернути небезпеку від колісного плуга. О 12:58, використавши близько 5 т води, пожежу ліквідували.

Всього на гасіння залучалося: від Державної служби України з надзвичайних ситуацій - 4 чоловіки особового складу на 1 одиниці техніки, від місцевих пожежних команд - 6 працівників на 2 одиницях техніки

За попередніми даними, у яру трактор перекинувся на бік і сталося загоряння. Припустима причина пожежі – порушення правил експлуатації транспортного засобу.

Управління ДСНС України у Сумській області