У Сумах визначать аптеки для продажу медикаментів за пільговими рецептами для «чорнобильців»

Оголошено конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.Оголошено конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Обрані на конкурсних засадах аптеки у 2020 – 2021 роках забезпечуватимуть медикаментами за пільговими рецептами мешканців Сумської ОТГ, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів.

Конкурс проводить Департамент соціального захисту населення відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.08.2020 № 417.

У бюджеті Сумської міської об’єднаної територіальної громади за рахунок субвенції з бюджету Сумської області передбачено граничний обсяг видатків для фінансування пільгового забезпечення лікарськими засобами на 2020 рік у розмірі 556,1 тис грн.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: вул. Харківська, 35, з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю - з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00. Подавати такі можна з 28 серпня по 11 вересня включно.

У зв’язку із запровадженням карантину та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, департамент соціального захисту населення працює в обмеженому режимі, тому про надання конкурсних пропозицій просимо повідомляти секретаря конкурсної комісії Тетяна ПОНОМАРЬОВУ за тел. 787-129, 787-130, ел. адреса: finance.dszn@smr.gov.ua.

Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Сумської міської об’єднаної територіальної громади, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів, відбудеться 28 вересня о 14:00 за адресою: м-н Незалежності, 2, каб. 59.

Детальніше про умови конкурсу