“ЕНЕРА СУМИ” розпочинає постачання природного газу

Директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак розповіла, що компанія пропонує клієнтам і чому виграє кінцевий споживач, який обрав одного постачальника електроенергії та газу.Директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина Лошак розповіла, що компанія пропонує клієнтам і чому виграє кінцевий споживач, який обрав одного постачальника електроенергії та газу.

Вихід “ЕНЕРА СУМИ” на ринок природного газу – комплекс послуг для клієнтів

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – надійний постачальник і відповідальний партнер, який пропонує взаємовигідну співпрацю у енергетичному секторі. Компанія зарекомендувала себе як підприємство, що гарантує безперебійне електропостачання, дотримується правил чесної конкуренції, продає електроенергію за прозорими тарифами і піклується про вдосконалення обслуговування клієнтів.

Споживачам зручно і вигідно купувати енергоносії для потреб свого підприємства у одного постачальника. Ми подбали про те, щоб клієнти могли отримувати від “ЕНЕРА СУМИ” комплекс необхідних послуг і запровадили реалізацію природного газу. Рішення про видачу відповідної ліцензії затверджено постановою НКРЕКП №261 від 31.01.2020 року.

Компанія постачатиме газ лише юридичним споживачам чи й населенню?

До 1 серпня 2020 року блакитне паливо населенню постачали суб’єкти ринку природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки (ПСО). Це передбачала постанова Кабміну №542 від 01 липня 2020 року. Після переходу на ринкові відносини побутові споживачі можуть обирати компанію, в якої купуватимуть газ.

Для юридичних осіб принцип вільного ринку почав працювати раніше і споживачі вже мають можливість брати ресурс у того, у кого він дешевший.

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” готова до постачання газу як підприємствам і організаціям, так і населенню. На офіційному сайті компанії оприлюднена довідкова інформація для потенційних клієнтів:

  • нормативні документи;
  • загальні умови постачання, а також права та обов’язки постачальника і споживача природного азу;
  • Типовий договір на постачання природного газу побутовим споживачам із заявою-приєднання та зразок договору на постачання природного газу (для бізнесу) і актуальна комерційна пропозиція.
Глухів.інфо