Студенти СНАУ взяли участь у заходах до Дня державного прапора України

Синьо-жовтий стяг для кожного українця – не просто відрізок тканини. Це символ незалежності, національного єднання та добробуту українського народу – одвічних цінностей, до яких прагне чи не кожен громадянин.Синьо-жовтий стяг для кожного українця – не просто відрізок тканини. Це символ незалежності, національного єднання та добробуту українського народу – одвічних цінностей, до яких прагне чи не кожен громадянин.

Виховання патріотичної свідомості, національної самоідентичності у молодих поколіннях є однією з найважливіших задач освіти. І у Сумському національному аграрному університеті цьому напрямку приділяється чимало уваги.

Так, 23 серпня – у День державного прапора України – студенти СНАУ долучилися до урочистих заходів, які проводилися в місті Суми. Зокрема, разом з містянами та представниками органів місцевого самоврядування вони пройшли урочистою ходою містом й пронесли синьо-жовтий стяг.

Сумський НАУ завжди радий підтримати міські ініціативи, спрямовані на єднання сумчан та формування патріотичної свідомості у юних громадян.