Завантаження ...

У Сумах заборонили гральний бізнес на території громади

Дане рішення прийнято під час позачергової сесії з метою запобігання кризових явищ та негативних процесів у сім'ях жителів громади, збереження їх здорового способу життя та забезпечення їх розвитку.Міські обранці ухвалили рішення про заборону грального бізнесу на території Сумської міської ОТГ.

Дане рішення прийнято під час позачергової сесії з метою запобігання кризових явищ та негативних процесів у сім'ях жителів громади, збереження їх здорового способу життя та забезпечення їх розвитку.

З огляду на пропозицію депутатських фракцій: «ВО «Батьківщина», «Об’єднання «САМОПОМІЧ», «ВО «Свобода», «Європейська Солідарність», політичної партії «За Україну!» та депутатської групи «Опозиційна платформа – «За життя» та керуючись чинним законодавством України, депутати вирішили заборонити створення та функціонування гральних закладів (казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор) на території громади.

Разом із тим, депутати рекомендували: розглянути та підтримати дане рішення Президенту України, Кабінету Міністрів України та Сумській обласній раді; ініціювати заборону грального бізнесу в Україні; Верховній Раді України заборонити гральний бізнес в державі.

Контроль за виконанням даного рішення було покладено на постійну комісію з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.