Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15–80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15–80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15–80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Прокоф’єва, 24б (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Лушпи, 47, вул.Заливна, 9 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Охтирська, 24 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. СКД, 9, вул. Харківська, 40 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Іллінська, 51/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 31, вул. Котляревського, 2/2 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул.Леваневського, 22, вул.Горького, 2 (встановлення лічильників холодної та гарячої води в квартирі), пров. З. Красовицького, 5, 7, 9 (ремонтні роботи на лінії Д:200).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: