Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Лисенко відзначив Сумський військкомат за високі показники у призовній кампаніїObyavaBilsheSumy705x80

Олександр Лисенко відзначив Сумський військкомат за високі показники у призовній кампаніїОчільник Сум Олександр Лисенко на початку позачергової сесії міської ради відзначив Почесною грамотою міського голови колектив Сумського міського військового комісаріату за виконання весняно-літнього призову.

Керівник обласного центру від імені Сумської об’єднаної територіальної громади та від себе особисто подякував військовослужбовцям за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та вагомі досягнення в організації чергового призову громадян України на строкову військову службу в травні–липні 2020 року.

«В історії Сумського військкомату – це вперше. Державне завдання по призову на строкову військову службу виконано на 100%. Це свідчить про високий професіоналізм, чіткість, а також налагоджену співпрацю із місцевими органами самоврядування.», – наголосив Олександр Лисенко.

Передати грамоту колективу військкомату доручили депутату міської ради Дмитру Амосову.

Добавить в: