Сумщина готується до опалювального сезону

Про це під час відеоселекторної наради під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України розповів заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій ПахольчукПро це під час відеоселекторної наради під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської щодо підготовки до нового опалювального сезону розповів заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій Пахольчук

За його словами, Сумською облдержадміністрацією проводиться організаційна робота з теплопостачальними підприємствами та органами місцевого самоврядування щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, комунальні послуги та зменшення заборгованості за природний газ та недопущення зриву опалювального сезону 2020/2021 років.

«Ризиків щодо невходження Сумщини в опалювальний сезон наразі немає», – підкреслив Сергій Пахольчук.

Наразі з 14 теплопостачальних підприємств в одному – КП «Ромникомунтепло» вже встановлений тариф не теплову енергію та комунальні послуги. Шість підприємств, а саме Сумське НВО, КП «Теплогарант» (м. Конотоп), ТОВ «Тепловодпостач» (м. Конотоп), ТОВ «Брокенергія» (м. Охтирка), ШКЗ «Імпульс» (Шостка) і КП «Лебединтеплоенерго» подали на розгляд до органів місцевого самоврядування розрахунки для встановлення тарифів. Три підприємства – ДП «Авіакон» (м. Конотоп), КП «Ромнитеплосервіс», КП «Теплосервіс Білопілля» – подають заявки на цьому тижні, і ще чотири підприємства – КП «Глухівський тепловий район», КП «Тростянецьке ЖЕУ», ТОВ «Теплоенерго» і ТОВ «Шостка-Тепло» – на наступному тижні.