Сумські поліцейські розшукують шахрая, який видурив у пенсіонерки усі заощадження

Аферист, представившись лікарем, повідомив 79-річній жінці, що її син в лікарні і потребує термінового дороговартісного лікування.Аферист, представившись лікарем, повідомив 79-річній жінці, що її син в лікарні і потребує термінового дороговартісного лікування. Мати, намагаючись допомогти сину, передала йому через «лікаря» 55 тисяч гривень.

До Сумського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулась жителька обласного центру. Потерпіла розповіла, що вчора на її стаціонарний телефон подзвонив невідомий чоловік. Він представився лікарем та повідомив, що її син потрапив до лікарні з численними переломами. Тож, для його лікування терміново необхідні гроші. Старенька відповіла незнайомцю, що у неї є заощадження: 1200 доларів, 600 євро та 2000 гривень. Співрозмовник сказав, щоб вона передала всі ці кошти працівнику лікарні, який прийде до неї додому.

Жінка виконала всі вказівки співрозмовника та віддала зібрані кошти незнайомцю, який через декілька хвилин з’явився у неї на порозі.

А вже через хвилин п’ять у квартирі знову роздався дзвінок. Піднявши слухавку, бабуся почула вже знайомий їй голос. Лікар сказав, що не вистачає 2000 гривень, які вона обіцяла віддати.

Тож невдовзі невідомий чоловік знову повернувся за рештою грошей.

Після чого, оговтавшись, пенсіонерка зателефонувала до свого другого сина, щоб розповісти про трагедію. І в розмові з ним зрозуміла, що стала жертвою аферистів.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках якого проводяться заходи з метою встановлення та затримання зловмисника.

Поліція вкотре застерігає громадян: не довіряйте незнайомим співрозмовникам, ким би вони не представлялись.

Намагайтеся якнайшвидше передзвонити тому, хто нібито потребує негайної допомоги, або людям, які можуть в даний момент бути поруч з ним і підтвердити або спростувати тривожну інформацію.

Якщо ж ви все ж таки потрапили на «гачок» аферистів - якнайшвидше телефонуйте до поліції. Чим скоріше правоохоронці розпочнуть пошуки зловмисників, тим більше шансів повернути втрачені кошти.

Відділ комунікації поліції Сумської області