Відділ «Служба 15–80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15–80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15–80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. І. Сірка, 37 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Шишкарівська, 2 (заміна стояків та лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул.Петропавлівська, 123, вул. Г. Кондратьєва, 46 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Інтернаціоналістів, 22 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. СКД, 18, пр-т М. Лушпи, 10 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Інтернаціоналістів, 41 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Д. Галицького, 39 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), вул. Засумська, 12а (ремонт труб в нежитловому приміщенні та заміна кранів холодної води в квартирі), вул. Холодногірська, 39 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Новомістенська, 24 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.