Завантаження ...

Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тиждень

За минулий тиждень на території області зареєстровано 259 надзвичайних подій. Випадків загибелі та травмування людей не зареєстровано. Вогнем знищено та пошкоджено 7 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 259 надзвичайних подій. Випадків загибелі та травмування людей не зареєстровано. Вогнем знищено та пошкоджено 7 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 69 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 11 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 1 млн. 020 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 152 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Влітку зростає загроза пожеж у природних екосистемах, які важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко загоряння можуть перетворитись у масштабні. Для запобігання таких випадків будьте обережні у поводженні з вогнем, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та у лісах. При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101"!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області