Завантаження ...

У Сумах виконали весняно-літній призов на 100 %

Сумський міський військовий комісаріат підбив підсумки призовної кампанії громадян України на строкову військову службу до лав ЗСУ у травні – липні 2020 року.Сумський міський військовий комісаріат підбив підсумки призовної кампанії громадян України на строкову військову службу до лав ЗСУ у травні – липні 2020 року.

Так, за повідомленням т. в. о Сумського міського військового комісара Анатолія Одновьюнова, спільно з органами міської влади було виконано низку заходів щодо підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу, зокрема, створено призовну комісію та налагоджено роботу груп оповіщення про призов, у результаті чого державне завдання виконали у повному обсязі.

Виклику на призовну комісію підлягало 4421 особа 1993 – 2002 р. н., з них з’явилися – 1436, не з’явилося – 2985. Визнано придатними до військової служби – 1204 особи, призвано – 102 особи.

Направлено для проходження альтернативної служби дві людини, скасовано рішень про призов – п’ять. Надано відстрочку від призову – 838 особам, з них за сімейними обставинами – 25, для проходження навчання – 802, за іншими обставинами – 11. Зараховані до запасу 258 чоловік. Окрім того, визнано тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я – 25 осіб, непридатними до військової служби з початку роботи медичної комісії – 153, не прибули на медичне обстеження 12 осіб.

Своєю чергою керманич обласного центру Олександр Лисенко відзначив проведену роботу на високому рівні.

«Колектив міського військкомату спрацював чітко, налагоджено та професійно, й інші мають брати з них приклад. Разом із тим, підвищилась і свідомість громадян. Тож продовжуємо співпрацювати у такому ж дусі заради миру та спокою на рідній землі!», – наголосив очільник Сум.