На Сумщині вогнеборці приборкуючи загоряння господарчої споруди врятували від знищення житловий будинок

13 серпня о 19:17, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Квітнева в с. Пашенково, Білопільського району.13 серпня о 19:17, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Квітнева в с. Пашенково, Білопільського району. Про пожежу повідомила господиня, яка побачила дим та полум’я з – під покрівлі. На місце події було направлено черговий караул 40 – го Державного пожежно – рятувального посту та місцеву пожежну команду смт Миколаївка.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю по всій площі та 1,5 тони сіна, яке зберігалось на горищі. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовану літню кухню та житловий будинок. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від водонапірної башти, яка була розташована на відстані 3 км від осередку горіння.

О 19:52 загоряння локалізували, а о 20:55 – витративши на гасіння майже 15 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 1 автомобіль та 1 працівник від місцевої пожежної команди смт Миколаївка.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області