«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Харківська, 46 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Нахімова, 19, вул. Данила Галицького, 39, вул. Котляревського, 2/3 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Нахімова, 21 (заміна стояка холодної води в квартирі), вул. Засумська, 12А (заміна рушникопідсушувача), вул. Холодногірська, 37 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 45 (заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Реміснича, 6 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі),вул. Харківська, 1/1 (встановлення лічильників холодної та гарячої води в квартирі, вул. Петропавлівська, 68 (заміна крана холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.