Завантаження ...

На Сумщині ремонт доріг тримають під контролем депутати обласної ради

На пленарному засіданні 35 сесії обласної ради обласні обранці знову порушили проблему стану та ремонту доріг в області.На пленарному засіданні 35 сесії обласної ради обласні обранці знову порушили проблему стану та ремонту доріг в області.

Так, депутат Володимир Поцелуєв свій депутатський запит адресував голові ОДА щодо включення доріг Юнаківка – Храпівщина – Могриця та Руднівка – Кровне на території Юнаківської та Миколаївської громад Сумського району до переліку доріг, ремонт яких буде фінансуватися за бюджетні кошти. Депутат наполягає на необхідності реконструкції під’їзних шляхів до сіл, аби мати задовільне транспортне сполучення для надання адміністративних, медичних послуг тощо.

Депутат Наталія Калініченко вдруге порушує питання про ситуацію, що склалася на Білопільщині. Мешканці села Терещенки поскаржилися своєму обранцю на те, що минулого року було розпочато ремонт дороги від села Улянівка до села Терещенки. За два дні фрезою невідомі люди зняли верхній шар асфальту в окремих місцях. Кілька кілометрів дороги тепер з вирізаними ямами, які за рік побільшали і погіршили й без того поганий шлях. Інші ділянки даної дороги теж потребують благоустрою, насамперед очищення від порослі узбіч, що перешкоджає руху транспорту. Тому, звертаючись до очільника обласної державної адміністрації та начальника Служби автодоріг у Сумській області, депутат просить знайти тих, хто розпочав ремонт, а також засипати ями й, зрештою, провести ремонт усього дорожнього покриття.

Депутати одностайно підтримали депутатські запити своїх колег.