Завантаження ...

СумДУ візьме участь у реалізації проєкту програми ЄС Еразмус+: «Розвиток потенціалу вищої освіти 2020 року»

Загалом Європейська Комісія за результатами конкурсу відібрала 10 проєктів з представниками України, серед яких 1 грантова пропозиція буде реалізовуватись за участі фахівців Сумського державного університету.Загалом Європейська Комісія за результатами конкурсу відібрала 10 проєктів з представниками України, серед яких 1 грантова пропозиція буде реалізовуватись за участі фахівців Сумського державного університету.

СумДУ виграв конкурс на виконання проєкту «Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia (OPTIMA)», партнером-координатором якого є Національний університет «Львівська політехніка». До складу консорціуму проєкту увійшли також Донецький національний університет імені Василя Стуса, Луцький національний технічний університет, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти та Національний антарктичний науковий центр.

Проєкти, що будуть реалізовуватись в Україні, спрямовані на модернізацію освітніх програм із соціальних наук та інженерії, охорони здоров’я і навколишнього середовища; модернізацію врядування закладів вищої освіти; зміцнення зв’язків системи вищої освіти з економічним і соціальним середовищем.

Проєктні команди вивчатимуть провідні практики ЄС, кращі наукові ідеї залучатимуть до вітчизняного академічного середовища з метою підвищення рівня академічної доброчесності та прозорості, що позитивно вплине на якість освітньо-наукової діяльності.

Сумський державний університет вітає команду партнерів та бажає усім переможцям конкурсу плідної співпраці і успішної реалізації проєктів!