Главная страница » Новости » Город и регион » Глухівчани прекрасно виступили на чемпіонаті Сумської області з літнього біатлонуObyavaBilsheSumy705x80

Глухівчани прекрасно виступили на чемпіонаті Сумської області з літнього біатлону“Змагання проходили 4-6 серпня на лижній базі ФСТ «Динамо». Змагалось 96 спортсменів із різних куточків регіону в дисциплінах: спринт на лижероллерах та спринт-крос.

В спринті на лижороллерах серед юніорів ІІІ місце посів Гончеревський Владислав, серед дівчат І місце здобула Єременко Аліна, серед юнаків молодшої вікової групи чемпіоном став Саврацький Дмитро.

В спринт-кросі серед юніорів ІІ місце посів Гончеревський Владислав, серед дівчат ІІ місце здобула Еременко Аліна, серед юнаків молодшої вікової групи ІІ місце дісталось Саврацькому Дмитру, серед дівчат молодшої вікової групи ІІІ місце посіла Громак Діана.

Дякуємо тренерам Олександру Москаленку та Наталії Тихоновій за гарні результати наших спортсменів, бажаємо успіхів у подальших змаганнях!” – повідомляє Відділ молоді та спорту Глухівської міської ради.

Глухів.інфо

Добавить в: