Завантаження ...

Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному телефоні

Мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога» дозволяє розширити доступ людини до правової допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу



Мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога» дозволяє розширити доступ людини до правової допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а й замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися контакти та автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0800213103 для отримання консультації

У Міністерстві юстиції України презентовано мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.

Під час вступного слова заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць підкреслила, що Міністерство юстиції та Координаційний центр з надання правової допомоги вже більше 8 років реалізують надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

«Кожного разу ми намагаємося спростити і покращити наші сервіси. Сьогодні ми презентуємо найпростіший спосіб доступу до безоплатної правової допомоги – мобільний додаток «Безоплатна правова допомога». Ми зрозуміли, що це вкрай потрібний інструмент на початку карантину, коли збільшилась кількість звернень до системи БПД і люди були змушені шукати наші контакти на різних платформах та соціальних мережах. Завдяки нашим партнерам, з якими ми вже не перший рік реалізовуємо різні проєкти, ми зібрали це все в одну кнопку на мобільному телефоні. Можна сказати, що тепер правова допомога може бути у кожного в кишені постійно», – наголосила Валерія Коломієць.

Таким чином, за допомогою додатку можна: зателефонувати на єдиний номер

0 800 213 103 та отримати консультацію юриста; «замовити» письмову юридичну консультацію; подати запит на отримання послуги із захисту та представництва в суді; надіслати запит на отримання адресної правової допомоги; знайти за допомогою геолокації найближчий центр або бюро правової допомоги; прочитати правові консультації у правничій вікіпедії WikiLegalAid тощо.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: