Главная страница » Новости » Город и регион » Затримали заступника начальника екоінспекції СумщиниObyavaBilsheSumy705x80

Затримали заступника начальника екоінспекції СумщиниВчора, 4 серпня, у рамках кримінального провадження, пов’язаного із хабарництвом, правоохоронці затримали заступника начальника Управління Держекоінспекції в Сумській області Олександра Уварова.

Про це стало відомо з власних джерел. Відомо, що посадовця затримали в порядку статті 208 КПК України – до обрання запобіжного заходу. Зараз до його будинку на Луці, незважаючи на зачинені ворота, прорвалися поліціянти.

Як повідомили Sumy.Today знайомі Олександра Уварова, у правоохоронців немає ухвали суду на проведення обшуку. Однак, як повідомив нам начальник відділу комунікації обласної поліції Володимир Крупецьких, усі слідчі дії, які зараз відбуваються у вказаному нами будинку, законні і проходять у рамках розслідування кримінального провадження. У прокуратурі Сумщини коментувати події сьогодні відмовилися, пообіцявши надати офіційну інформацію завтра.

Глухів.інфо

Добавить в: