Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські прикордонники виявили транспортні засоби з невідповідністю номерівObyavaBilsheSumy705x80

Сумські прикордонники виявили транспортні засоби з невідповідністю номерівУчора вранці до пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України одночасно прибули два вантажні автомобіля марки «DAF» і «Mercedes-Benz». Керували транспортними засобами громадяни Узбекистану.

Оглядаючи вантажний автомобіль «DAF», прикордонний наряд виявив, що номер кузова транспортного засобу не відповідає номеру, зазначеному в реєстраційному документі. А під час перевірки вантажівки «Mercedes-Benz» охоронці кордону також виявили розбіжність ідентифікаційного номеру кузова причепа марки «KОEGEL» з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію.

Наразі вантажні транспортні засоби, 2005 та 2010 років випуску, передали працівникам поліції для проведення подальшої перевірки та прийняття відповідного правового рішення. На водіїв складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) КУпАП.

Загалом з початку року прикордонниками Сумського загону в пунктах пропуску Сумщини виявлено 26 таких правопорушень.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: