Призначений новий очільник обласного управління охорони здоров’я

Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації на Сергія Бутенка покладено виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я ОДА.Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації на Сергія Бутенка покладено виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я ОДА.

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко під час апаратної наради з лікарями в Сумській обласній клінічній лікарні побажав Сергію Бутенку успіхів на посаді.

Очільник області доручив йому навести лад в управлінні охорони здоров’я, скоординувати діяльність управління з лікарями, підтягнути роботу тощо.

«Сумщина знає Вас, Сергію Павловичу, як хорошого менеджера, і на Вас ми покладаємо обов’язки в умовах пандемії коронавірусу працювати швидко й ефективно. Медична реформа на Сумщині має реалізовуватися без незручностей для жителів області. Я хочу, щоб люди отримували швидку і якісну лікарську допомогу. Адже рівень медицини завжди показує рівень розвитку тієї чи іншої країни, області, міста. Давайте працювати над підняттям престижу лікаря, лікарень і рівня надання медичної допомоги», – наголосив Роман Грищенко.

Глухів.інфо