Ситуація з надзвичайними подіями на Сумщині за тиждень

За минулий тиждень на території області зареєстровано 167 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано 1 людину. Вогнем знищено та пошкоджено 12 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки.За минулий тиждень на території області зареєстровано 167 надзвичайних подій. Внаслідок пожеж травмовано 1 людину. Вогнем знищено та пошкоджено 12 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 52 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 18 будівель, 2 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму 2 млн. 580 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 117 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Влітку зростає загроза пожеж у природних екосистемах - лісах, сільгоспугіддях та на відкритих територіях, які важко виявити у початковій стадії, а тому дуже швидко загоряння можуть перетворитись у масштабні. Для запобігання таких випадків будьте обережні у поводженні з вогнем, не спалюйте суху рослинність, стерню та післяжнивні залишки, не розводьте багаття у лісах та на полях. При виявленні ознак пожежі в природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером "101"!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області