Завантаження ...

У СНАУ розпочалася вступна кампанія

З 1 серпня у Сумському національному аграрному університеті розпочалась реєстрація кабінетів вступника. Кожен, хто цього року вступає до закладів вищої освіти після закінчення школи може завітати до Сумського НАУЗ 1 серпня у Сумському національному аграрному університеті розпочалась реєстрація кабінетів вступника. Кожен, хто цього року вступає до закладів вищої освіти після закінчення школи може завітати до Сумського НАУ та отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів приймальної комісії для безпомилкової реєстрації кабінету вступника.

Фахівці чекатимуть на абітурієнтів з 1 по 13 серпня у кабінеті 162 головного корпусу СНАУ. Після цього з 13 по 16 серпня розпочнеться приймання заяв та документів від вступників.

Окрім реєстрації електронних кабінетів майбутні студенти також зможуть отримати консультації фахівців з усіх питань вступної кампанії 2020 року.

Варто відзначити, що задля протидії поширення коронавірусної інфекції під час вступної кампанії у СНАУ створені усі необхідні умови: співробітники слідкують, щоб абітурієнти, заходячи до кабінету вдягали маски та дотримувались безпечної дистанції. В корпусах університету облаштовані спеціальні місця для дезінфекції рук.

У СНАУ раді вітати кожного вступника з надією побачити його серед студентів провідного вишу Сумщини!