Завантаження ...

До уваги сумчан: змінені маршрути руху комунального громадського транспорту по вул. Харківська

У зв'язку з обмеженнями руху на ділянці дороги по вул. Харківська, змінені маршрути руху транспорту.У зв'язку з обмеженнями руху на ділянці дороги по вул. Харківська, змінені маршрути руху транспорту.

З опівночі вівторка рух транспорту на вул. Харківській від перехрестя з вул. Героїв Сумщини до перехрестя з вул. Прокоф’єва та пр-ту М. Лушпи буде повністю перекрито. Перекриття автошляху пов'язане з укладанням верхнього шару асфальтобетону на даній вулиці. Також буде перекритий Харківській міст.

Автомобілісти з центру міста мають рухатися в об’їзд двома маршрутами: через вул. Героїв Сумщини – вул. Троїцька – вул. Героїв Крут – вул. Замостянська – вул. Лінійна – вул. Харківська, або ж через вул. Петропавлівська (або вул. Г. Кондратьєва) – вул. 20 років Перемоги – вул. Прокоф’єва – вул. Харківська.

Відповідно, змінені і маршрути комунального громадського транспорту. З ними можна ознайомитись за посиланням.

Як повідомляє дирекція КП «Шляхрембуд», роботи на ділянці «Харківський міст – світлофор на виїзді із ТРЦ «Мануфактура»», за умови сприятливої погоди, мають виконати за дві доби – до четверга, 6 серпня.

Ремонт ділянки від виїзду із ТРЦ «Мануфактура» до перехрестя з вул. Прокоф’єва і проспектом М. Лушпи триватиме орієнтовно тиждень.