Завантаження ...

У Сумах визначили місця торгівлі баштанними культурами

Виконавчий комітет міської ради затвердив розміщення об’єктів роздрібної торгівлі по реалізації баштанних культур у літньо-осінній період на території Сумської міської ОТГ.
Виконавчий комітет міської ради затвердив розміщення об’єктів роздрібної торгівлі по реалізації баштанних культур у літньо-осінній період на території Сумської міської ОТГ.

Цього року для здійснення такої торгівлі визначено 20 місць.

Тож, з моменту прийняття даного рішення, 28 липня, по 31 жовтня містяни матимуть можливість придбати кавуни та дині за наступними адресами:

вул. Реміснича, 10а (біля магазину «Кошик»);
вул. Баранівська, біля буд. 68;
вул. Роменська, біля кінцевої зупинки;
вул. СКД, біля буд. 12;
вул. Прокоф’єва, біля буд. 25/1;
вул. В. Чорновола, біля буд.78;
пр-т. М. Лушпи (біля магазину «Планета секонд хенд»);
вул. Інтернаціоналістів, 12;
вул. Прокоф’єва, біля буд. 26;
вул. Миру, 30 (біля групи тимчасових споруд);
вул. Ковпака (біля Шпиталю);
перехрестя проїзду Гайовий та вул. Роменська;
вул. Р. Атаманюка, біля буд. 21;
вул. Роменська, 77 (біля кафе «Оазис»);
вул. С. Бандери, 40 (біля Автовокзалу);
вул. Білопільський шлях в районі буд. 38;
вул. Р. Атаманюка, біля буд. 21;
вул. Героїв Крут, біля буд. 72;
вул. Металургів, буд. 13;
вул. Г. Кондратьєва, район буд. 168 б.
Управлінню «Інспекція з благоустрою міста Суми» доручено забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання правил благоустрою міста Суми.

Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечить організацію розміщення об’єктів роздрібної торгівлі з реалізації баштанних культур та контролюватиме у межах компетенції дотримання підприємцями вимог нормативних актів у сфері торгівлі та захисту прав споживачів.

У свою чергу, суб’єкти господарювання мають здійснювати сезонну роздрібну торгівлю виключно баштанними культурами. При цьому мають отримати погодження з управлінням архітектури та містобудування, управлінням патрульної поліції в Сумській області, дотримуватися порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, правил благоустрою міста Суми, податкового, трудового та іншого законодавства України.