Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прикордонника оштрафували на 12,5 тис. грн за кермування напідпитку

На Сумщині прикордонника оштрафували на 12,5 тис. грн за кермування напідпиткуЗа обвинуваченням військової прокуратури Сумського гарнізону Центрального регіону України засуджено інспектора прикордонної служби Сумського прикордонного загону.

У суді доведено, що старший сержант ДПСУ у березні поточного року, керуючи власним автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, був зупинений представниками патрульної поліції та доставлений до Кролевецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Тоді ж він намагався надати одному із офіцерів патрульної поліції неправомірну вигоду в розмірі 2 тис. грн., намагаючись у такий спосіб уникнути адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, однак був затриманий на місці вчинення злочину.

Вироком Шосткинського міськрайонного суду Сумської області вказаного прикордонника за керування автомобілем напідпитку притягнуто до адміністративної відповідальності зі сплатою штрафу в розмірі 12,5 тис. грн., а за вчинення корупційного злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, у дисциплінарному порядку звільнено з військової служби.

Добавить в: