Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах з’явилась перша об’ємна клумба

У Сумах з’явилась перша об’ємна клумбаПрацівники КП «Зеленбуд» спільно зі студентами та викладачами СНАУ зробили біля фонтану «Садко» першу в місті об’ємну клумбу.

Завідувачка кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ Тетяна МЕЛЬНИК повідомила, що ідея об’ємної клумби належить студентам вишу. Таким килимовим квітником прагнули зробити на суші продовження веселки, що виходить із водограю.

«Мене тішить, що в останні роки змінився підхід до квіткового оформлення міста. Квітників з’явилось багато і вони цікаві та різноманітні. Цікаві тим, що ідейні, тобто що відповідають за змістом місцю, де створені. Також приємно, що до цієї роботи залучають майбутніх фахівців», – зауважила Тетяна Мельник.

Директор КП «Зеленбуд» Володимир ЛАВРИК розповів, що для влаштування клумби використали майже 6300 вирощених працівниками комунального підприємства петуній, 30 мішків кольорової мульчі, 2,5 тони мармурової крихти та кольорового гравію.

Зеленбудівці закликають містян бережно ставитись до композиції, адже квіти з гравію можна легко пошкодити. Для фотографування облаштували спеціальні острівці, які допоможуть убезпечити композицію від руйнування. Для орієнтиру один із таких позначили смайликом.

«На початку року міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив зробити біля фонтану «Садко» таку клумбу, яка добре проглядатиметься тими, хто в’їжджає до Сум із харківського напрямку. Сьогодні тут ми зустрілись із гостями міста, які приїхали з Харкова та Херсона, і почули від них схвальні відгуки. Сподіваємось, що робота нашого колективу та спеціалістів СНАУ справить гарне враження й на сумчан», – сказав Володимир Лаврик.

Петунії на новій клумбі буятимуть до середини вересня. Потому декоративне оздоблення з клумби приберуть і наступного року використають у нових композиціях.

А найближчим часом сумчани та гості міста побачать іще одну оригінальну квіткову композицію біля фонтану «Садко» та водограю «Європейський».

Добавить в: