У Сумах розлючений чоловік розтрощив двері комунального автобусу

Інцидент стався вчора, 28 липня, близько 20:30. Водій автобусу №57 А, що курсував у напрямку Баранівки, здійснював посадку/висадку пасажирів на зупинці "Центральна прохідна ПАО Сумське НВО".Інцидент стався вчора, 28 липня, близько 20:30. Водій автобусу №57 А, що курсував у напрямку Баранівки, здійснював посадку/висадку пасажирів на зупинці "Центральна прохідна ПАО Сумське НВО". Звіривши відповідність кількості пасажирів до кількості місць у салоні, кондуктор повідомила решті людей на зупинці про те, що вільних місць вже нема.

Зачинивши двері, водій мав намір зрушити з місця, але у цей же час почув сторонні звуки. Як виявилося, це розлючений чоловік, якому не вдалося потрапити до салону транспортного засобу, поцілив ногою у двері. Пересвідчившись, що від емоцій та дій молодика ніхто з пасажирів не постраждав, водій викликав на місце пригоди служби контролю та начальника відділу безпеки руху КП СМР "Електроавтотранс" . Разом з тим розібратися у ситуації допомагатимуть працівники Патрульної поліції Сумської області, які прибули на місце за зверненням представників підприємства.

І якщо вартість некерованих емоцій чоловік дізнається вже за кілька днів, то на пасажирів комунального транспорту сумна звістка чекає вже сьогодні: автобус знятий з лінії та буде доправлений у ДЕПО на ремонт; через цей випадок завтра на якомусь з автобусних маршрутів не вистачатиме транспортних засобів", - повідомляє КП "Електроавтотранс".