Завантаження ...

На Сумщині поліція розшукує шахрая, який залишив без грошей місцевого чоловіка

Чоловік, шукаючи можливість придбати автомобіль, натрапив на так званого продавця «віртуального» товару, й врешті залишився і без бажаного авто, і без заощаджень.Чоловік, шукаючи можливість придбати автомобіль, натрапив на так званого продавця «віртуального» товару, й врешті залишився і без бажаного авто, і без заощаджень. Поліція відкрила кримінальне провадження та встановлює особу афериста.

Звернувшись до поліції, 49-річний конотопчанин пояснив, що хотів придбати легковик іноземного виробництва, тож вирішив пошукати відповідне оголошення у мережі Інтернет. Перебравши кілька варіантів, чоловік знайшов той, що його цілком влаштував, і зателефонував на вказаний в об‘яві номер телефону. Співрозмовник попросив передоплату у сумі 300 доларів США. Проте вже наступного дня він зателефонував знову і повідомив, що, буцімто, для оформлення всіх необхідних документів та оплати процедури розмитнення необхідні ще кошти. Потерпілий, не довго думаючи, перерахував на вказану ним банківську картку ще 1500 доларів. І після цього зв’язок із продавцем увірвався.

Наразі слідчими вирішується питання про відкриття за даним фактом кримінального провадження за ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці ж наполегливо радять громадянам за жодних обставин не перераховувати гроші за ще не отримані товари та послуги, тим більше, якщо мова заходить за значні суми коштів. Навіть фото накладної про нібито відправлений товар або вже начебто оформлених на авто документів ще не є гарантією того, що покупець отримає своє замовлення.

Пам‘ятайте: ваша пильність – запорука збереження ваших коштів, - повідомляє відділ комунікації поліції Сумщини.