Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прокуратура вимагає повернення з протиправного користування 70 га землі вартістю 8 млн грн

На Сумщині прокуратура вимагає повернення з протиправного користування 70 га землі вартістю 8 млн грнОхтирською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави заявлено позов про визнання недійсним договору підряду та звільнення земельної ділянки площею 70 га вартістю 8 млн грн.

Встановлено, що в квітні 2020 року між комунальною установою Сумської обласної ради «Охтирський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» і приватним акціонерним товариством укладено договір підряду щодо вирощування сільськогосподарської продукції на земельній ділянці, яка належить закладу на праві постійного користування.

Водночас, зазначений договір не містить строків та умов виконання робіт, мети отримання результатів тощо. Більш того, постійний користувач позбавлений можливості розпоряджатися земельною ділянкою. Відтак за своєю правовою сутністю вказаний правочин є договором оренди землі, який укладено з порушенням земельного законодавства.

На даний час відкрито провадження, триває судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Добавить в: