У Сумах тролейбуси курсуватимуть за скороченими маршрутами

Починаючи з 24 липня (п'ятниця), тролейбуси курсуватимуть за скороченими маршрутами.Починаючи з 24 липня (п'ятниця), тролейбуси курсуватимуть за скороченими маршрутами.

У зв'язку з укладанням верхнього шару покриття проїзної частини дороги від Харківського шляхопроводу в напрямку виїзду з міста, рух транспорту через зазначену ділянку буде ОБМЕЖЕНО (повне перекриття з 6:00 до 20:00).

№1, №2, №12, №17 здійснюватимуть висадку пасажирів на зупинці "Лінійна", розвертатимуться через розворотне коло в районі депо та слідуватимуть за маршрутом у зворотньому напрямку; (без заїзду на "Хімпром"). Далі, до ПАТ "Сумихімпром" довозка буде здійснюватися автобусами: для цього пасажирам, що вийшли на зупинці "Лінійна", необхідно перейти на зупинку "СумДУ" (що біля маркету "АТБ") та пересісти в автобус.

Тролейбус №9 на період проведення ремонту дороги не курсуватиме. Довозка до ПАТ "Сумихімпром" здійснюватиметься з 6:00 до 8:00 та з 15:00 до 19:00 (час орієнтований та може змінюватися)

Нагадуємо, що кожен пасажир ОБОВ'ЯЗКОВО повинен мати при собі засоби індивідуального захисту (пасажири без масок/респіраторів у салон допускатися не будуть).