Завантаження ...

У Сумах нагородили переможців та організаторів свята «Дні сталої енергії».

Керівник обласного центру Олександр Лисенко відзначив переможців та організаторів низки заходів загальноміського свята «Дні сталої енергії».Керівник обласного центру Олександр Лисенко відзначив переможців та організаторів низки заходів загальноміського свята «Дні сталої енергії».

Це вже шостий за ліком захід, який організовують у Сумах у рамках Європейського тижня сталої енергетики. Цьогоріч він відбувся у новому форматі – онлайн, та під девізом: «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання».
Міський голова подякував маленьким сумчанам за те, що вони змалку небайдужі до збереження природи та енергоресурсів, і закликав усіх містян брати з них приклад: раціонально та бережно використовувати те, що дає природа.

За перемогу в екологічному івенті «Енергозбереження від А до Я», організованому міським центром еколого-натуралістичної учнівської молоді, Олександр Лисенко вручив подарунки учасникам: Дмитру Кушнірчуку, Максиму Данленку та Кирилу Іллчшенку.
Чемпіонкою у флешмобі-конкурсі «Екокарантин. Суми», що провели в Facebook, стала Лариса Вертюк.

В екологічній вікторині «Полюби світ довкола» зарекомендували себе: Ігор Стадіченко, Аліна Олховик, Макар Білодід, Тимофій Самойлов, Анастасія Ласкава і Поліна Демиденко.

Разом із тим, керманич міста привітав й організаторів екологічного байдаркового сплаву, музичного телемарафону за участі сумських музикантів Ірину Почерніну та велоквесту «Velolife» Юлію Скомороху.