Завантаження ...

У Сумах з водойми підняли тіло чоловіка

19 липня о 18:43 до Служби порятунку «101» від підрозділу Національної поліції надійшла інформація про необхідність надання допомоги у вилученні тіла людини з р. Псел в районі Баранівського мосту обласного центру.19 липня о 18:43 до Служби порятунку «101» від підрозділу Національної поліції надійшла інформація про необхідність надання допомоги у вилученні тіла людини з р. Псел в районі Баранівського мосту обласного центру.

На місце виклику прибуло відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою надувного човна працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій дістали тіло особи чоловічої статі з водойми та доправили на берег. Обставини надзвичайної події та особу загиблого з’ясовували правоохоронці.

Рятувальники застерігають, з початку купального сезону на водних об’єктах області загинуло 27 людей (серед них 2 дітей). Лише упродовж тижня водна стихія забрала життя 4 людей. Отже для запобігання трагедій на водоймах необхідно дотримуватись основних вимог безпечної поведінки. Треба пам’ятати, що не можна: залишати дітей без нагляду, заходити у воду в нетверезому стані, купатися в незнайомих і необладнаних для цього місцях, запливати занадто далеко від берега. Необхідно слідкувати один за одним, щоб у екстремальній ситуації вчасно надати необхідну допомогу. Від відповідальності та обережності залежить безпека вашого відпочинку!

Управління ДСНС України у Сумській області