У Сумах вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди

17 липня о 03:46, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Аерофлотська в м. Суми. Про пожежу повідомили місцеві мешканці17 липня о 03:46, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Аерофлотська в м. Суми. Про пожежу повідомили місцеві мешканці, які побачили охоплену полум’ям покрівлю сараю. На місце події було направлено черговий караул 1 – ї Державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття по всій площі, стіни на площі до 200 кв. м та речі домашнього вжитку. Ускладнювала гасіння наявність побутових газових балонів всередині споруди, які могли спричинити вибух. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від пожежного гідранта, який знаходився на відстані 500 м від осередку горіння.

О 04:56 загоряння локалізували, а о 06:44 – витративши на гасіння близько 30 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 10 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області