Лікарні Сумщини отримали апарати ШВЛ

Сумська облдерж- адміністрація продовжує організаційну роботу щодо забезпечення медичних закладів Сумщини необхідним обладнанням, зокрема, співпрацює з підприємцями, які мають можливість надавати гуманітарну допомогуСумська облдержадміністрація продовжує організаційну роботу щодо забезпечення медичних закладів Сумщини необхідним обладнанням, зокрема, співпрацює з підприємцями, які мають можливість надавати гуманітарну допомогу

Сьогодні один апарат штучної вентиляції легень надійшов від благодійників в Сумську обласну інфекційну лікарню ім. З. Красовицького, інший – в Сумську районну клінічну лікарню.

Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко під час вручення апаратів ШВЛ подякував небайдужим підприємцям за допомогу у забезпеченні медичних закладів Сумщини необхідним обладнанням, а лікарям – за неоціненну працю в боротьбі з коронавірусною інфекцією.

«Я хочу подякувати усім, хто відгукнувся і надав допомогу як медичному персоналу, так і самим хворим. У вас, скажу відверто, щирі серця, – звернувся Роман Грищенко до благодійників. – Окрема подяка нашим лікарям, вони постійно, кожен день стикаються з бідою, вони – на передовій. А наше завдання – їм допомагати рятувати життя людей».