Завантаження ...

Сумський міський військомат запрошує містян на навчання до вишів військового профілю

Сумський міський військовий комісаріат запрошує громадян України віком від 17 до 30 років на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу.Сумський міський військовий комісаріат запрошує громадян України віком від 17 до 30 років на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу.

Навчання в освітніх закладах Міністерства оборони України – це можливість отримати вищу освіту за освітнім рівнем «Магістр» (вищий військовий навчальний заклад, термін навчання чотири–п’ять років) чи «Молодший бакалавр» (військовий коледж, термін навчання два роки, з можливістю подальшого вступу до до вищого військового навчального закладу на другий–третій курс).

Навчання безоплатне з 100% подальшим працевлаштуванням на офіцерських посадах в військових частинах та в підрозділах Збройних Сил України, з грошовим забезпеченням від 14 тис. грн., безоплатним медичним обслуговуванням і соціальним пакетом.

Детальну інформацію щодо навчання можна отримати безпосередньо в Сумському міському військовому комісаріаті (вул. Г. Кондратьєва, 157, каб. 403) або за тел.: 22-21-84, (099)9427359.