Сумський НАУ починає співпрацю з одним із найбільших агропідприємств Полтавщини

Сумський національний аграрний університет високо цінує дружні, партнерські стосунки з агропідприємствами. Завдяки такій співпраці студенти СНАУ можуть отримувати корисні знанняСумський національний аграрний університет високо цінує дружні, партнерські стосунки з агропідприємствами. Завдяки такій співпраці студенти СНАУ можуть отримувати корисні знання з реальної практики, навчатися за дуальною формою освіти та працювати у сучасних лабораторіях, де встановлене обладнання максимально наближене до того, що є на підприємствах.

Відучора нетворкінг СНАУ поповнився ще одним партнером – одним з найбільших агропідприємств Полтавської області ТОВ «Агрофірма «Маяк». До університету завітала делегація на чолі з генеральним директором підприємства В’ячеславом Приймою.

Після офіційної частини, в якій ректор СНАУ Володимир Ладика презентував освітній та науковий потенціал СНАУ, а гості, у свою чергу, розповіли про своє підприємство делегація відвідала факультети, аби на власні очі побачити рівень матеріально-технічного забезпечення університету. Зокрема, вони побували на інженерно-технологічному факультеті, де ознайомились з роботою лабораторій «Elvorti», «Hog Slat», лабораторію фізико-математичних досліджень, лабораторію Лозівських машин, лабораторію інноваційних технологій харчових виробництв, Модуль виробництва та переробки молока, Центр точного землеробства. Також побували гості і на унікальному Smart-полігоні, в лабораторіях TOPAS та лабораторії регіонального менеджменту, на юридичному факультеті та факультеті харчових технологій.

До делегації також долучився Віктор Опришко засновник сумської сироварні O`BEREG, спільно з якою СНАУ реалізовує науковий проєкт із виготовлення гіпоалергенного молока А2.

Гості були вражені потужністю наукових та освітніх можливостей СНАУ та запевнили у своїй готовності співпрацювати з університетом в напрямку практичної підготовки та працевлаштування та підвищення кваліфікації співробітників агрофірми «Маяк». Сподіваємось, що перші результати такої обопільної співпраці не змусять себе довго чекати.