Завантаження ...

На Конотопщині провели вишкіл для молоді

11-12 липня в с. Таранське був проведений перший у цьому році військово-патріотичний вишкіл, організований ГО “УПМ” (громадська організація “УКРАЇНСЬКА ПАТРІОТИЧНА МОЛОДЬ”).11-12 липня в с. Таранське був проведений перший у цьому році військово-патріотичний вишкіл, організований ГО “УПМ” (громадська організація “УКРАЇНСЬКА ПАТРІОТИЧНА МОЛОДЬ”).

На захід були запрошені Олександр Акулич – краєзнавець, пошуковець, реконструктор, Віталій Ляшок – воїн Української Добровольчої Армії та член координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при СОДА. Олександр вчив молодь правильному поводженню зі зброєю та провів цікавий історичний екскурс по комплексу охоронних споруд 1941р., що знаходиться в Чортовому лісі, встигнувши при цьому зварити смачний куліш. Віталій приїхав зі своєю матеріальною базою, тож діти могли не тільки почути цікаву розповідь, позадавати питання, а ще й спробувати себе у ролі солдата.

Знайшовся час покупатися в річці Сейм, бо після маскування на місцевості всі трохи забруднилися. Вечір суботи, за традицією,провели біля багаття.

Організатори заходу висловлюють подяку Олександру Дермельову за фінансову та матеріальну підтримку та 58-мій окремій мотопіхотній бригаді за надану матеріальну базу (бронежелети, каски, медичну сумку).

Голос Конотопа