До генерального прибирання Сумської міської ОТГ залучили понад п’ять тисяч людей

Під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові Олександрові Лисенку начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров підсумував результати місячника благоустрою та озеленення.Під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові Олександрові Лисенку начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан Голопьоров підсумував результати місячника благоустрою та озеленення.

За інформацією посадовця, у наведенні ладу взяли участь 5195 осіб, яким допомагали 69 одиниць техніки. За час місячника було вивезено 4575,3 м3 ТПВ та листви, прибрано прибудинкових територій та місць загального користування на площі майже 2,9 млн м2.

Комунальні підприємства прибирали на своїх і закріплених територіях, приводили до належного стану газони, клумби, квітники, вивозили сміття.

Мешканці приватного сектору працювали на 26 територій загального користування.

Підприємств з обслуговування житлового фонду різних форм власності прибирали прибудинкові території, вивозили опале листя та гілля, а також упорядковували газони, квітники, виконували підрізку дерев і кущів, зрізання порослі, обробку дерев вапняним розчином. Крім того, займались завезенням піску на дитячі майданчики, фарбували їх, зрізали аварійні дерева, висаджували дерева.

ТОВ «А-Муссон» і ТОВ «Сервісресурс» наводили лад на контейнерних майданчиках, вивозили рослинні відходи з прилеглої до контейнерних майданчиків території, ремонтували контейнери.

Підприємства, установи, організації усіх форм власності, розташовані на території міста, приводили до належного санітарного стану прилеглу, закріплену територію, фасади, вітрини, впорядкували газони, квітники, привели в належний стан вирубали поросль, прибрали листя, сміття.

Структурні підрозділи міської ради прибирали сміття, вирубували поросль на закріплених територіях.