Главная страница » Новости » Город и регион » Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» агітує за зелений туризм

Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» агітує за зелений туризмЗа повідомленням директора Регіонального ландшафтного парку «Сеймський», депутата обласної ради Марії Коняєвої, комунальний заклад розробив проект «Зелений туризм: можливості зайнятості жінок» для мешканок Путивльського, Буринського, Кролевецького та Конотопського районів, що розташовані на території РЛП «Сеймський». Проте запрошуються всі бажаючі підтримати це починання.

Зелений туризм – чудовий відпочинок у сільській зоні за участі місцевих жителів. Чому «зелений»? Аби наголосити насамперед на його екологічності. Тут і своєрідне харчування, що базується на традиційних стравах місцевої кухні, і майстер-класи з сільських ремесел, і участь у народних обрядах, що передаються з покоління в покоління, і збір грибів та ягід, а ще можливість попрактикуватися на доїнні корів чи участь у зборі врожаю тощо.

- Усе частіше мешканці великих міст потерпають від нервових розладів та різних хвороб. У них з’являється суттєве бажання виїхати на природу, аби подихати свіжим повітрям, набратися нових вражень, помилуватися красою лісів і луків чи річок, таких, як наші Сейм та Клевень. А ще батьки часто везуть у село дітей, щоб наочно показати, звідки беруться молоко чи яйця, - говорить Марія Коняєва. - Тому наше завдання допомогти створити такі «Українські гостинні садиби», які дозволили б насамперед городянам доторкнутися до витоків буття, використовуючи існуючий житловий фонд без значних інвестиційних витрат.

Працівники Регіонального ландшафтного парку «Сеймський»закликають усіх, кому цікаво створити таку садибу, відтак отримати роботу й поповнини свій сімейний бюджет, і тим самим посприяти жителям міст відпочити на вашій території. Отож ми чекаємо на небайдужих і зацікавлених людей! Ви допоможете туристам, вони допоможуть вам!

У рамках проекту буде проведено в он-лайн режимі показ навчально-інформаційного фільму про зелені садиби інших областей та навчально-практичний семінар «Підприємництво жінок у галузі зеленого туризму»; захід «Зелений туризм: можливості вашої зайнятості» для жінок міста чи села, які шукають роботу, де виступлять жінки-учасниці проекту; а також репрезентація на сесії міської ради розроблених та обговорених за «круглим столом» рекомендацій щодо розвитку зеленого туризму на території певної міської чи сільської ради й відповідної програми, лобіювання її затвердження.

Для того, аби взяти участь у проекті, звертайтесь до його координатора Марії Коняєвої за тел.: 066 643 96-99. Електронна адреса: marilee1960@ukr.net

Добавить в: