Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині, через махінації зловмисників, чоловік втратив свої заощадження

На Сумщині, через махінації зловмисників, чоловік втратив свої заощадженняСпроба розблокувати банківську картку обернулась для 37-річного жителя Недригайлівського району втратою майже 10 тисяч гривень. У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження та ведуть пошуки зловмисників.

Житель Недригайлівського району розповів поліцейським про те, що на його мобільний номер телефону надійшло смс-повідомлення про заблокування банківської картки. Додзвонившись на вказаний в СМС номер, невідомий, який назвався представником банку, повідомив, що для розблокування рахунку клієнту необхідно здійснити кілька операцій. Після виконання вказівок невідомого співрозмовника, 37-річний чоловік виключив мобільний до ранку. А вранці, не дочекавшись обіцяного дзвінка від «банківської установи», вже сам зателефонував на офіційний номер банку. Після короткого з’ясування обставин, справжній банківський працівник повідомив, що з карткового банківського рахунку чоловіка зникли гроші у сумі 9 тисяч 200 гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» та ведуть пошуки зловмисників.

А працівники поліції вкотре звертаються до громадян: будьте пильними, ретельно перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють незнайомі особи, і в жодному разі не поспішайте виконувати вказівки невідомих. У разі отримання повідомлень чи дзвінків від банківських установ, ні в якому разі не приставайте на їх пропозиції, а відразу кладіть слухавку та телефонуйте на офіційні банківські номери, що вказані на звороті особистих банківських карток.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: