СНАУ вдосконалює технології органічного вирощування культур

Одним з пріоритетних напрямків рослинництва сьогодні є органічне садівництво. Адже овочі та фрукти вирощені без додавання хімічних добрив та стимуляторів у наш час високо цінуються.Одним з пріоритетних напрямків рослинництва сьогодні є органічне садівництво. Адже овочі та фрукти вирощені без додавання хімічних добрив та стимуляторів у наш час високо цінуються.

Сумський національний аграрний університет обрав для себе місію популяризації органічних методів вирощування рослин. Отримавши відповідні сертифікати, сьогодні можна з упевненістю сказати: СНАУ – лідер органічного садівництва у регіоні.

6 липня 2020 року в Сумському національному аграрному університеті відбулася 3-тя інспекція від ТОВ «Органік стандарту» щодо надання СНАУ статусу органічного оператора з вирощування культур на площі 4,5 га.

В ході інспекції фахівцем з сертифікації ТОВ «Органік стандарту» Світланою Прокіпець було оглянуто польові, ягідні та декоративні культури, що вирощуються в СНАУ за органічними технологіями. За результатами інспекції зроблено позитивні висновки щодо дотримання органічних стандартів відповідальними за органічне виробництво в СНАУ – Ігоря Коваленка, Юрія Міщенка, Романа Ярощука та Сергія Горбася, та надано їм рекомендації для подальшого удосконалення органічного виробництва на базі СНАУ та його поширення в господарствах Сумської області.